ЦСКА с победен гол в последните минути (видео)

Царско село и ЦСКА изиграха мач от 10-я кръг наefbet Лига като гостите победиха с 1:2.

Първото добро положение в двубоя дойде в 18-та минута, когато Варела намери непокрития Вилдсхут, който стреля към вратата на Царско село, но Георгиев спаси. Варела бе замесен в още едно положение като центрира към Ахмедов, но изстрелът с глава на нападателя излезе в аут. Малко преди почивката ЦСКА остана с 10 човека, след като Жеферсон получи два бързи жълти картона.

Първият гол в мача падна в 55-та минута и бе на сметката на ЦСКА. Амос Юга вкара в долния ляв ъгъл за 0:1. В 72-та минута Царско село изравни след като Лукас Диас прехвърли Бусато за 1:1. Победният гол за ЦСКА дойде на финала в 93-та минута при добавка на Мухар и краен резултат 1:2.