Славия и Пирин Благоевград играха за равен (видео)

Славия и Пирин Благоевград завършиха мач от 10-ия кръг наefbet Лига при резултат 1:1.

Първото полувреме имаше възможности за положения и за двата отбора, но до гол така и не се стигна, макар да имаше положения. В 33-ата минута Радослав Кирилов стреля мощно, но в гредата. Пет минути преди края на първото полувреме Вуцов извади най-чистото положения от началото и отчая Костов.

Попадението, с което Пирин излезе напред в резултата, бе отбелязано от Станислав Костов в 67-та минута. След грешка в отбраната на "белите" Манолев пусна към Костов и той от близка дистанция прониза вратата на Вуцов.

2 минути по-късно Славия върна изравнителен гол, дело на Емил Виячки, който засече с глава центриране от ъглов удар. Логично мачът завърши наравно, тъй като играта през целия мач беше равностойна.