Ботев Враца и Локо София не се победиха, но поднесоха мач с много голове (видео)

Ботев Враца и Локомотив София изиграха мач от 10-я кръг наefbet лига, който поднесе много голове и завърши с резултат 2:2.

Още в 8-та минута Ботев взе преднина след като Дориан Бабунски засече топката при задната греда. 4 минути по-късно домакините удвоиха аванса си за 2:0 след като Антонио Георгиев бе точен с глава.

В 20-та минута гостите се върнаха в играта след като Красимир Костов изпусна лесна топка и дебнещият наблизо Илия Димитров шутира без забавяне. Вратарят спаси, но при добавката бе безпомощен - 2:1. Първото полувреме поднесе още един гол в 30-та минута. Александър Александров изравни със страхотен удар с левия крак от границите на наказателното полеза 2:2.

В 53-та минута гол на домакините бе отменен заради засада. Матеус засече топката във вратата, но при предишния пас играч на Враца бе на сантиметри зад защитата на Локомотив. В последната минута домакините останаха с 9 души, след като директен червен картон получи резервата Красимир Тодоров за удар с лакът, а за оспорване на съдийско решение Бауренски видя за втори път жълтия цвят и също бе изгонен. До края на мача двата отбора се бориха за победа, но така и не успяха да отбележат победен гол.