Генчев: Трябва да извлечем поуки

Помощник-треньорът на Лудогорец Станислав Генчев коментира загубата с 1:0  от Славия.

"Причините за негативния резултат са, че през първото полувреме не реализирахме шансовете. Имахме три-четири чисти положения. През второто полувреме така и не намерихме път към вратата на Славия. Поведението ни през второто полувреме не подхожда на Лудогорец. Недопустимо е да не успеем да създадем една голова ситуация и то с човек повече.

Ще анализираме причините. Ще ги намерим със сигурност и се надявам това да не се повтори. Трябваше да сме по-настоятелни пред вратата, да търсим подавания зад защитата. Правихме го през първата част. След това играхме предвидимо и улеснихме защитата на Славия.

Не са ни изненадали с нищо. Играха както очаквахме - нахъсано. Бориха се за всяка топка и бяха възнаградени в края.

Винаги има загуби. Най-важното е да извлечем поуки и по най-бързия начин да изчистим грешките, за да не се повтаря това нещо“, заяви Генчев.