ЦСКА си тръгна с трите точки от Враца (видео)

ЦСКА се наложи с 4:2 при визитата си на Ботев Враца в двубой от осмия кръг на родния шампионат. Двата тима направиха интересен мач, с доста голове.

Тон за головата фиеста даде Дориан Бабунски, който откри резултата в седмата, макар да останаха съмнения за нарушение срещу вратаря Евтимов. Георги Йомов изравни в 16-ата минута, а Брадли Мазику донесе пълния обрат в 39-ата минута. В средата на първото полувреме направи впечатление, че част от феновете на ЦСКА напуснаха сектора си. Причината за това бе вандалски акт срещу автомобилите на гостуващата агитка.

Йоан Баи покачи аванса на "червените" в 51-ата минута, а резервата Мирослав Маринов върна интригата с попадение в 73-ата минута. Отново Йомов, с втория си гол в мача, оформи и крания резултат в 81-ата минута.