Мъри се затрудни да победи на "Лаута"

Мъри се затрудни да победи на

Локомотив Пловдив и Левски завършиха при резултат 2:2 в мача от 7-ия кръг наefbet Лига.

Двубоят започна оспорвано като опасни удари бяха отправени и към двете врати. Съответно за Левски стреля Билал Бари, а за Локо - Артур Крачун. В 37-та минута падна първия гол - за "сините" се разписа Борислав Цонев.

Малко по-късно Цонев падна пред наказателното поле след съприкосновение с Крачун. Играта беше спряна, за да може голмайсторът да получи лекарска помощ, а това доста изнерви "смърфовете". Илко Пиргов напусна наказателното си поле и започна да вика по съдията, който му показа жълт картон.

Второто полувреме започна с повече натиск от страна на домакините. Последваха няколко бързи гола. Резервата Георги Минчев изравни в 72-та минута, а Георги Миланов върна преднината на гостите със страхотен гол в 76-та минута.

Капитанът на Локомотив оформи крайния резултат 2:2 след като в 80-та минута вкара топката във вратата на Михайлов. За вратарят на "сините" имаше още работа до края на мача, но той успя да спаси отбора от загубата.