Белия с успешен дебют, начело на ЦСКА 1948

ЦСКА 1948 записа категоричен успех над гостуващия Ботев Враца с 5:1 в мач от 7-ия кръг наefbet Лига. Двубоят бе  официален дебют за новия старши треньор на "червените" Николай Киров, който застана начело на отбора преди седмица.

В 25-ата минута Ботев Враца поведе. Юлиан Ненов се справи със защитник на домакините и прати топката покрай вратаря -  0:1.

Две минути по-късно Симеон Петров се извиси след едно центиране от корнер и се разписа за 1:1. След половин час игра Крум Стоянов също бе точен за ЦСКА 1948 и обратът бе факт. Малко след това Русев вкара за 3:1 и до голяма степен сложи точка на спора.

В 85-ата минута Симеон Петров вкара още един гол, а след него и Александров бе точен за крайното 5:1. Освен това и гол на Чочев не бе зачетен.