Славия излезе начело след победа в последните секунди над ЦСКА 1948 (видео)

Двубоят между Славия и ЦСКА 1948 завърши при резултат 2:1. От началото на сезона Славия се представя повече от убедително и сега заема 1-во място в класирането. За разлика от тях ЦСКА 1948 е на дъното и причините за това са много.

Гостите имаха възможност да открият резултата още в първите минути от мача след като Денислав Александров изведе Георги Русев на чиста позиция. Атаката завърши с удар на топката в гредата.

В 30-та минута "белите" вкараха първото попадение в двубоя. Като голмайстор за тях се изяви Радослав Кирилов.

В 55-та минута Ангел Лясков стъпи накриво при един скок за висока топка и трябваше да бъде заменен принудително. На негово място влезе Костадин Илиев, който обаче си изкара два бързи жълти картона и трябваше да напусне терена.

В 73-та минута гостите изравниха резултата с удар от близо 30 метра на Георги Ангелов. Вратарят Вуцов не успя да спаси положението.

В 95-та минута Кирилов е точен от дузпа и в последните секунди носи трите точки за Славия.