Арда с изненадваща загуба от Царско село (видео)

Отборът на Царско село успя да надвие с 1:0 Арда в първи мач от петия кръг наefbet Лига.

През по-голямата част от мача Арда беше по-добрият отбор, но отличната игра на Мезу и няколкото му пропуски можеха да направят резултата още по-неприятен за гостите.

В 33-та минута Арда имаше шанс да открие резултата. Делев центрира към Йорданов, който стреля от 6-7 метра фронтално с глава, но право в ръцете на Георгиев.

В 50-та минута Васил Шопов отбеляза първото попадение за мача и даде преднина на Царско село.

7 минути по-късно Мезу можеше да удвои резултата, но топката мина покрай вратата на Караджов.

След динамична игра до края на мача Царско село записа първа победа в първенството, а Арда своето първо поражение.