Ботев Враца и Ботев Пловдив си разделиха по точка

Ботев Враца и Ботев Пловдив завършиха наравно при резултат 1:1 в среща от 4-ия кръг наefbet Лига. Двата тима изиграха интересно първи полувреме, в което падна само един гол. Атанас Илиев изведе гостите напред с красиво попадение малко преди почивката.

Отговорът на домакините пък бе в началото на втората част. След продължтелна атака по левия фланг и разбъркване в наказателното поле на Ботев Пловдив, Костадин Ничев прибра топката и разстреля с все сила Аргилашки за 1:1.

Шест минути по-късно домакините можеше да стигнат и до пълен обрат. Мирослав Маринов получи топката на десния фланг и стреля от малък ъгъл, но стражът на гостите се справи този път. ​След това положенията пред двете врати намаляха и ремито изглежда справедлив резултат.