Евроучастието на Арда май ще приключи бързо - тимът загуби от Апоел (видео)

Арда отстъпи с 0:2 от Апоел Беер-Шева в първи мач от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Това бе и европейски дебют за хората на Николай Киров, които участват в новосформирания турнир на УЕФА. Тимът се постара в днешния мач, но класата на гостите си каза думата. Така европоходът на Арда е на път да приключи доста бързо.

Първото полувреме бе сравнително скучно и нямаше чисти положения. През втората част нещата се промениха и гостите взеха своето. Апоел стигна до попадения чрез Барейро в 52-ата и резервата Дор Мича в 78-ата минута.

Въпреки двата допуснати гола, домакините показаха изключителни старания да разпечатат вратата на Ариел Харуш, като най-деен в действията си бе лидерът Спас Делев. Реваншът е след седмица в Израел.