ЦСКА остана с бронзовите медали след издънка срещу ЦСКА 1948

ЦСКА ще вземе бронзовите медали вefbet Лига през този сезон. "Армейците" имаха шанс за сребро, но броени дни след като спечелиха Купата на България, днес те допуснаха поражение с 0:1 от новака в елита - ЦСКА 1948. Това бе  отложен мач от 28-ия кръг на надпреварата и се състоия на националния стадион пред доста малко публика.

През първата част играчите на ЦСКА бяха по-активни, но добрите изяви на вратаря Наумов запазиха нулевото равенство. Освен това два гола на гостите не бяха зачетени заради игра с ръка. След почивката "армейците" продължиха да са по-активни, но въпреки това инкасираха попадение.

Марио Топузов се разписа в 65-ата минута, след като получи отличен пас от Чочев. Хората на Любо Пенев могат да съжаляват, че не спечелиха поне точка, след като Жорди Кайседо пропусна дузпа в 94-ата минута на двубоя.

След поражението ЦСКА остава на трета позиция с 56 точки - на 4 от втория Локомотив Пловдив. ЦСКА 1948 пък са пети с 41. До края на първенството остава един кръг.