Ботев Враца се справи с 10 от Етър

Ботев Враца се наложи над Етър с 2:0 в мач от последната четворка вefbet Лига. "Болярите" стояха добре на терена, като те създадоха всичко по-интересно през първото полувреме, но не успяха да стигнат до гол.

В 49-ата минута Ловре Кнежевич получи директен червен картон. Хърватинът бе фаулиран, но реферът остави играта да продължи. След това Кнежевич избута Костадин Ничев, който падна на земята, а Волен Чинков веднага го изгони. До края последваха силни минути за домакините, като логичното се случи в последните минути.

Головете за Ботев реализираха Дориан Бабунски (78) и Чавдар Ивайлов (92). Така Ботев Враца направи важна крачка към своето спасяване, в случай, че има изпадащи отбори, което тепърва ще се решава.