Арда се справи с Етър (видео)

Арда Кърджали се наложи над гостуващия Етър с 3:1 в мач от 25-ия крът на родния елит. В 21-ата минута Иван Тилев бе изведен добре от свой съотборник и сам срещу вратаря успя да се разпише за 1:0. В 43-ата минута Гаетан Мезу вкара за 1:1. Христофор Хубчев има заслуга за гола, като премина през няколко играчи на домакините, а след това Мезу овладя добре и с удар от въздуха изравни.

Тонислав Йорданов се разписа в пореден мач за новия си тим. В 72-ата минута бившият играч на ЦСКА вкара за 2:1, а Милен Желев (78) съвсем уби интригата с нов гол, като асистенцията бе на Тилев. "Болярите" не се предадоха и в 89-ата бившият национал Дани Младенов намали. За повече обаче Етър нямаше време.

С успеха Арда дори се изкачи на 3-та позиция, но ЦСКА все още не са изиграли мача си от този кръг. Етър пък продължава борбата за оцеляване.