10 от ЦСКА се провалиха срещу Царско село (видео)

ЦСКА допусна малко очаквано поражение - 1:2 като гости на Царско село в мач от 24-ия кръг на родния шампионат. "Армейците" изиграха доста слаб мач, но все пак трябва да се отбележи, че играха повече от половината мач  с човек по-малко, след като Петър Занев бе изгонен.

Димитър Костадинов реализира дузпа в 8-ата минута. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Занев срещу Стефан Христов, като ситуацията бе спорна. В 35-ата минута Занев извърши нарушение срещу Стеванович, който оставаше сам срещу вратаря и така реферът показа този път заслужен втори жълт картон на Занев.

След почивката в състава на ЦСКА имаше няколко смени, като Митко Митков и Бисмарк Чарлс се включиха добре. Последният дори изравни в 75-ата минута, разписвайки се с глава след центриране на Кери. В 90-ата минута обаче Реян Даскалов вкара втори гол за домакините и по този начин победата отиде на сметката на "царете".