Късни попадения носят победата на ЦСКА 1948 срещу Славия (видео)

Славия инкасира поражение с 1:3 при домакинството си на новака в елита - ЦСКА 1948. "Белите" играха добре през първата част, но пропуснаха да стигнат до гол. Скандална ситуация имаше в 28-ата минута, когато Димитър Митков удари с ръка играч на Славия, който се строполи на земята. Съдията обаче пощади нападателя на гостите и му показа само жълт картон.

След почивката обаче играчите на ЦСКА 1948 стигнаха до успеха.  Ангел Бастунов бе точен в 67-ата минута. Васил Шопов удвои в 86-ата минута, а секунди по-рано Георги Русев удари греда. Денислав Александров в 88-ата минута матира "белите" за трети път. В самия край звездата на Славия Митко Рангелов вкара почетен гол за своя тим.

Така Славия остава застрашена от изпадане, като тимът ще трябва доста да се потруди в плейофите, ако иска да се спаси или ако от БФС не приемат нов правилник, в който тази година да няма изпадащи.