Етър се разправи с ЦСКА 1948 (видео)

Етър се наложи с 3:1 над новака в елита - ЦСКА 1948 на стадион "Ивайло" в среща от 20-ия кръг на родния шампионат.

Гостите стартираха по-добре мача и Денислав Александров откри резултата в 4-ата минута. В герой за "болярите" днес се превърна Гаетан Миси Мезу, който направи пълен обра с попадения в 17-ата и 57-ата минути, наказвайки слабата игра в защита на "червените".

В 62-ата минута домакините удариха за трети път. Правещият също силен мач - Кнежевич събра около себе си доста футболисти на ЦСКА 1948 и след серия от финтове намери Боруков, който с удар по земя от границата на наказателното поле покачи на 3:1.

Гостите можеха да върнат едно попадение, но Митков нацели греда. В крайна сметка Етър се поздрави с успеха, който е много важен за тима от Велико Търново в борбата за оцеляване.