Тарханов: Много чакахме този успех

Старши-треньорът на Славия Александър Тарханов направи коментар след победата с 3:2 над  Арда (Кърджали) в мач от 19-ия кръг от Първа лига.

"Много чакахме този успех. През втората част Арда сякаш се измори, докато Славия успя да спечели. През първата част оставяхме много пространства за противника. След почивката дойдохме на себе си. Създадохме перфектни положения, доволен съм от това.

Головете са важни, два пъти ни повеждаха, но съумяхме да изравним и двата пъти. Това показва, че отборът ни е добър. Имаме характер, но не трябва да се получава така във всеки мач. Подобряваме играта си. Има още какво да се желае, на правилен път сме. Трите точки бяха много важни.

От утре започваме пак работа, в четвъртък имаме мач за купата (с Монтана). Ще се опитаме да спечелим и да продължим напред в турнира. Ветераните в отбора се представят добре, справят се добре със своите задачите", заяви Тарханов.