Славия измъкна точка при визитата си в Стара Загора (видео)

Берое и Славия завършиха при резултат 1:1 в мач от ХVIII кръг на родния елит. Берое определено може да съжалява за пропуснатата победа, след като владееше инициативата и имаше по-сериозните положения.

Гаюс Макоута откри резултата в 12-та минута. Топката бе центрирана от Лебон при корнер, а Георги Ангелов я отклони с глава към втора греда, където необезпокояван Макоута я прати в мрежата

Берое остана с човек по-малко след червен картон за Крум Стоянов в 68-та минута.

Гостите получиха право да изпълнят дузпа в 85-та минута, след като топката срещна ръката на Фуртадо след удар от близка дистанция и реферът посочи бялата точка. Зад топката застана Ивайло Димитров, който прати топката в мрежата – 1:1.