Боримиров: Съдийството беше безкадърно

А. Франгов

Изпълнителният директор на Левски бе доволен след победата над Спартак Варна (1:0), но за пореден път не остана очарован от съдийството, този път на реферът Георги Йорданов.

"Доволен съм от резултата. През второто полувреме показахме друго лица, борихме се до самия край и заслужено си тръгваме с трите точки. Започнахме срещата слабо, но на полувремето наставникът Емил Велев направи корекции, каза на футболистите някои неща в съблекалнята и това даде резултат, защото през вторите 45 минути вече играехме по друг начин. Разбира се, че се надявам победите ни да намалят напрежението в отбора. Искам да благодаря на феновете ни за подкрепата, защото когато те са с нас ни е много по-лесно да печелим. Съдийството бе безкадърно. Критерият на отсъждане днес не бе еднакъв. Свиреха се смешни фаулове, дори мисля, че можеше да ни се даде дузпа за игра с ръка в наказателното поле. Имаше едно влизане с високо вдигнат крак срещу Гонзо, но не се отсъди, а след това за същата ситуация се даде фаул на Сърмов. Явно има тенденция да се свири така на Левски. Лично аз този съдия го виждам за първи път да ръководи мач от А група", коментира Боримиров пред камерите на ТВ2.