ЦСКА 1948 с престижно равенство срещу Динамо Киев в контрола (видео)

Новакът в родния елит - ЦСКА 1948 завърши наравно 2:2 срещу Динамо Киев в контрола, която се игра в Турция.

След половин час игра Владислав Ванат подаде на Циганков, който преодоля Даниел Наумов за 1:0. Пет минути преди края на първата част тимът от Киев имаше отлична възможност да поведе с 2:0, след като главният съдия отсъди дузпа в тяхна полза. Зад топката застана Буялски, но българският вратар Даниел Наумов успя да избие, а при добавката Ванат също не успя да се разпише.

В 46-ата минута Марио Топузов изравни след удар от близка дистаниця. След час игра Динамо си спечелиха втора дузпа. Този път зад топката застана Карлос де Пена, който не сбърка - 2:1. В 82-ата минута Бастунов отново възстанови равенството. До края до нов гол така и не се стигна.