Пирин и ЦСКА не си вкараха в контрола (видео)

Пирин и ЦСКА завършиха наравно - 0:0 в контрола, която се игра в Благоевград. Домакините се бяха постарали и теренът бе в перфектно състояние и това даде шанс на двата отбора да направят добър мач.

През първата част "армейците" бяха по-дейни, но Вион, Йомов, Соу и Антов нямаха късмет да се разпишат, като трябва да се отчете и отличните изяви на вратаря на Пирин - Шейтанов.

След почивката бе малко по-скучно, като интригата се върна чак в последните 15 минути.

В 78-ата Кери комбинира добре с Ахмедов и последният вкара топката във вратата на домакините, но преди това реферът бе отсъдил засада на ирландеца. В 80-ата минута Кери премина през няколко защитници на "орлетата" и след това бе препънат в наказателното поле, но съдията прецени да не отсъжда дузпа за ЦСКА. До края на мача до гол така и не се стигна.