Локо Пловдив надви Созопол в контрола, англичанин игра за смърфовете

Локомотив Пловдив записа поредна победа в контролите. Възпитаниците на Алексадър Тунчев победиха с 2:1 Созопол на изкуствения терен в Поморие. Студ и вятър съпътстваха срещата, а головете за “черно-белите" бяха дело на Митко Илиев и Салинас.

В 13-ата минута Диниш Алмейда изведе Карагарен на добра позиция, той пусна пас към Димитър Илиев, който откри за 1:0. В 38-ата минута падна второто попадение за Локомотив след бърза контраатака за “черно-белите". Умарбаев намери Салинас, който направи рейд и завърши акцията си с попадение за 2:0.

В 64-ата минута Созопол стигна до гол. След пряк свободен удар, топката бе отклонена във вратата на Георги Милев за 2:1.

През втората полувреме в игра за Локомотив Пловдив влезе дошлият в отбора англичанин Конър Руан.