Берое и Монтана не си вкараха (видео)

Берое завърши при резултат 0:0 в домакинството си на Монтана в отложен мач от 13 кръг наefbet Лига. Това бе последен двубой за календарната година и Берое ще зимува на 5 място.

Минчев центрира от фаул в 17-та минута, а Октавио отправи удар с глава. Макенджиев обаче изби падащата под гредата топка в корнер. В 27-та минута домакините организираха добра атака, при която Макоута проби и центрира опасно, но бранител на Монтана успя да избие пред Кукула.

Крум Стоянов центрира в пеналта в 31-та минута, а Октавио отправи удар с глава. Топката обаче мина над вратата.

В 61-та минута Макоута центрира, а Кукула отправи удар с глава, но не намери очертанията. Действията се развиваха изцяло в половината и пред вратата на гостите, но сгъстената отбрана на Монтана не допускаше сериозни опасности.

В 72-та минута Еривалдо бе изведен в наказателното поле, но ударът му бе твърде неточен. Играта не се промени и в 86-та минута отново Еривалдо се озова на стрелкова позиция, но ударът му срещна тялото на защитник. Минута след това Лебон центрира, а Кукула отправи удар. Макенджиев обаче спаси.