В Европа губи, но у нас Лудогорец продължава да мачка (видео)

Отборът на Лудогорец постигна пета поредна победа в шампионата наefbet Лига. Разградчани имат пет загуби в своята група от Лига Европа, но в родния шампионат записаха нов успех, този път като гост на Славия  с 2:0 в мач от 16-ия кръг.

Първата част бе равностойна, като положенията не бяха чак толкова много. След почивката хегемонът у нас стигна до победата. В 65-ата минута Клаудиу Кешерю даде аванс на тима си. След центриране от корнер единствено той скочи в наказателното поле и вкара за 1:0.

В 82-ата минута Светослав Вуцов отново трябваше да вади топката от вратата си. Сантана стреля от дистанция, а топката се отклони в гърба на Гамаков. Синът на Вили Вуцов все пак можеше да спаси, но не успя да се справи добре и кълбото мина през ръцете му - 2:0 в полза на Лудогорец.

Така разградчани се върнаха на добре познатото си първо място в класирането.