ЦСКА с трета поредна победа за първенство

ЦСКА записа трета поредна победа в родния шампионат. "Армейците" се наложиха с 2:0 над новака в елита - ЦСКА 1948 в среща от 14-ия кръг.

Страхотен мач за "червените" изигра Георги Йомов, който се отчете с две асистенции. В 18-ата минута националът даде супер пас с пета за Али Соу, който успя да се разпише за 1:0. В 82-ата минута Йомов центрира в наказателното поле, където Лазар Марин насочи топката в собствената си врата, фиксирайки крайния резултат. Малко по-рано Йомов вкара топката във вратата на гостите, но попадението не бе зачетено, заради игра с ръка.

В крайна сметка ЦСКА се поздрави с победа и очаква с нетърпение следващия си мач, който е от Лига Европа - в четвъртък срещу шампиона на Румъния - Клуж.