Славия и Етър с равен при дебюта на Томаш (видео)

Славия и Етър завършиха при резултат 0:0 в мач от 13-ия кръг на родния елит. Това бе дебют за Александър Томаш начело на тима от Велико Търново.

Двата отбора направиха скучен мач, като положенията не бяха чак толкова много.

В 38-ата минута се откри страхотен шанс за гол на Етър. След разбъркване пред вратата на Славия Преслав Боруков излезе очи в очи с Георги Петков, но стражът показа класа и успя да запази мрежата си суха.

След почивката се откри едно добро положение и пред домакините. Калоян Кръстев бе близо до гола, но страхотна намеса на Христо Иванов запази точката за "болярите".

В 82-ата минута гостите от Велико Търново поискаха дузпа от главния съдия, след като играч на "белите" задържа за фланелката нападател на Етър, но реферът реши да не посочи бялата точка. Положението бе спорно. В крайна сметка двата тима си спечелиха по точка, но това едва ли ги радва особено.

Етър продължава да е последен в класирането с 4 пункта. Една позиция над тях е Славия с 8 точки - на три от 12-ия в класирането Левски, чийто мач бе отложен.