Локо Пловдив се препъна срещу Монтана

Лидерът в класирането Локомотив Пловдив стигна само до равенство - 2:2 срещу новака Монтана при това на "Лаута". Двубоят бе от програмата на 11-ия кръг от родния шампионат.

Двубоят започна добре за пловдивчани, като още в 6-ата минута стигнаха до първото си попадение в мача. След центриране от корнер на близката греда Аралица отклони с глава към капитана Митко Илиев, който успя да отбележи своето шесто попадение за сезона, а освен това то бе под №40 за Илиев с черно-бялата фланелка.

В 25-ата минута Тони Тасев възстанови равенството. В 31-ата минута гостите оформиха обрата чрез автогол на Лукас Масоеро, изработен изцяло от Тони Тасев, но "смърфовете" отвърнаха светкавично с гол на Бирсент Карагарен.

След многото голове през първата част, след почивката не се стигна и до едно попадение. Иначе положения имаше и пред двете врати, но в крайна сметка двата тима ще поделят по точка.