ЦСКА отново остана без победа в родния шампионат (видео)

ЦСКА не успя да се поздрави с успех в родния шампионат за шести пореден път! Този път "армейците" стигнаха само до - 1:1 като гости на Арда Кърджали. Така те изостават вече на цели седем точки от лидера Локомотив Пловдив.

"Армейците" могат да съжаляват, тъй като бяха по-активни и на два пъти нацелиха гредите. В 41-ата минута Юга стреля много силно и разтресе напречния стълб. С дежурните си пропуски се отчете Али Соу.

Домакините пък откриха резултата в 73-ата минута. Коконов поде атака отляво и изведе по крилото Мартинов, който центрира към Ковачев и юношата на Лудогорец простреля Бусато с ефектен шут от въздуха.

В 84-ата минута резервата Синклер получи отляво в наказателното поле, финтира Леони и с шут по земя не остави шанс на Караджов за 1:1. Малко по-късно голмайсторът на ЦСКА нацели и греда. А в самия край отново Синклер бе близо до нов гол, но този път Караджов спаси.

В следващия си мач ЦСКА гостува на Рома на "Олимпико" в среща от Лига Европа.