Играч ЦСКА бесен след смяна - рита докторска чанта и бутилки

Халфът на ЦСКА Юнус Санкаре побесня след смяната си по време на мача от Лига Европа с ЧФР Клуж. Той бе заменен от Ахмед Ахмедов в средата на второто полувреме при резултат 0:2.

Санкаре не се поздрави с треньора Стамен Белчев и го подмина, казвайки му нещо. След това започна да рита около резервната скамейка, като първо уцели бутилка с вода, а след това изрита и чантата на доктора. Това се случи пред погледа на треньора на вратарите Ивайло Иванов, който опита да успокои Санкаре.

Минути по-късно бившият нападател на отбора Стойко Сакалиев коментира реакцията на французина и заяви, че това е неуважение спрямо клуба.

Самият Белчев пък се опита да омаловажи постъпката на футболиста. Ето думите на треньора след мача: