Любопитен жребий за Купата на България


FUTBOL-TV

Любопитен жребий за Купата на България

Днес в Национална футболна база "Бояна“ бе изтеглен жребият за следващите два етапа от турнира за Купа България 2020/2021 г. В присъствието на първия вицепрезидент на Българския футболен съюз Емил Костадинов, на секретаря на СТК Неделчо Михайлов, на президента на ПФЛ Стефан Капралов и на генералния секретар на ПФЛ Атанас Караиванов се получиха следните двойки:

Втори предварителен кръг

Спартак Варна – Локомотив София

Чавдар Троян – Кариана Ерден

Черноморец Балчик – Витоша Бистрица

Ботев Ихтиман – Нефтохимик Бургас

Севлиево – Локомотив Горна Оряховица

Надежда Доброславци – Миньор Перник

Партизан Червен бряг почива

Беласица Петрич – Литекс Ловеч

Загорец Нова Загора – Хебър Пазарджик

Родопа Смолян – Пирин Благоевград

Извор Горски извор – Септември Симитли

Дунав Русе – Янтра Габрово

Оборище Панагюрище – Добруджа Добрич

Свети Никола Бургас – Спортист Своге

Светкавица Търговище – Созопол 

Дреновец – Струмска слава Радомир

Заб.: Победителите ще се излъчат в един мач, като домакини са отборите, посочени на първо място. Двубоите ще се изиграят на 29, 30 септември и 1 октомври.

1/16-финали

Спартак Варна/Локомотив София – Арда Кърджали

Чавдар Троян/Кариана Ерден – Царско село София

Черноморец Балчик/Витоша Бистрица – Септември София

Ботев Ихтиман/Нефтохимик Бургас - ЦСКА София

Севлиево/Локомотив Горна Оряховица – Славия София

Надежда Доброславци/Миньор Перник – Ботев Враца

Партизан Червен бряг – Левски София

Беласица Петрич/Литекс Ловеч почива

Загорец Нова Загора/Хебър Пазарджик – Локомотив Пловдив

Родопа Смолян/Пирин Благоевград – Берое Стара Загора

Извор Горски извор/Септември Симитли – Монтана

Дунав Русе/Янтра Габрово – Черно море Варна

Оборище Панагюрище/Добруджа Добрич – Ботев Пловдив

Свети Никола Бургас/Спортист Своге – Лудогорец Разград

Светкавица Търговище/Созопол – Етър Велико Търново

Дреновец Дреновец/Струмска слава Радомир – ЦСКА 1948 София

Заб.: Победителите ще се излъчат в един мач, като домакини са отборите, посочени на първо място. Двубоите ще се изиграят на 20, 21 и 22 октомври.

189