Берое с разгромен успех срещу Ботев Враца

Берое разби Ботев Враца с 6:0 в среща от 4 кръг на първенството. "Зелено-белите“ изиграха страхотен двубой и не оставиха шанс на съперника. Първото попадение падна в 24-та минута и бе дело на Макоута. Иван Минчев отбеляза фантастичен гол от дистанция в 32-та минута и удвои аванса за "зелено-белите“.

Отново Макоута бе точен в 42-та минута и "зелено-белите“ се оттеглиха на почивка с три гола преднина. Три минути след подновяване на играта Фал се разписа и покачи на 4:0.

Резултатът стана 5:0 в 62-та минута, когато Василев центрира в пеналта, а там Лебон овладя и прати топката в мрежата със страхотен шут. Това бе и негов дебютен гол за тима. Алиун Фал отбеляза второто си попадение в срещата в 68-та минута след отличен извеждащ пас на Октавио, фиксирайки крайното - 6:0.