ЦСКА надви Ботев Пловдив в последните минути (видео)

ЦСКА и Ботев Пловдив завършиха при 2:1 в мача от втория кръг на efbet Лига. След няколко неуспешни удара към вратата на Ботев Пловдив, гол падна в 23-та минута. Това беше първо попадение на Юнус Санкаре с червената фланелка. ЦСКА продължи добрата си игра, но резултатът остана същия до края на първото полувреме.

Ботев се включи по-добре в началото на второто полувреме. Мишел Eспиноса отбеляза с глава в 60-минута след подаване от Неделев и изравни резултата. Веднага след това и играчите на ЦСКА имаха възможност да променят головата разлика, но това се случи едва в 92-та минута, когато Стефано Белтраме отбеляза победния гол.

Срещата започна с минута мълчание в памет на починалата легенда на Левски Бисер Михайлов.

Точно преди началото на мача беше поднесен букет по повод рождения ден на легендата на ЦСКА Димитър Якимов, който през седмицата навърши 79 години.