ЦСКА загуби от Монтана при представянето на отбора за новия сезон (видео)

Монтана се наложи с 3:2 при визитата си на ЦСКА в контролен мач. Преди старта на срещата "армейците" представиха отбора си за новия сезон.

"Армейците" започнаха добре мача и още в 9-ата минута Али Соу бе близо до гола, но нацели греда. Все пак в 13-ата минута Соу вече се разписа след много добро подаване по земя в наказателното поле на Рафаел Енрике.

В 35-ата минута новаците в елита изравниха. Димитър Илиев бе изведен сам срещу Бусато, а новият играч на ЦСКА Юрген Матей направи страхотен шпагат миг преди халфът да шутира. При падането си Илиев обаче успя да продължи топката към непокрития Балджийски, който на празна врата реализира. Голът обаче бе спорен, тъй като останаха съмнения за засада, каквато не бе дадена.

В края на първата част Валентин Антов вкара за 2:1, наказвайки грешка на защитник на Монтана. След почивката и двата отбора направиха доста смени и от това се възползваха гостите, които стигнаха до пълен обрат. В 74-ата минута Тони Тасев центрира в наказателното поле по земя, а Николай Минков с елегантно докосване матира Димитър Евтимов, който се бе появил по-рано на терена.

В самия край Монтана стигна до още един гол чрез Валери Христов и така отборът вгорчи представянето на ЦСКА.