ЦСКА с обрат срещу Локо Пловдив

ЦСКА взе частичен реванш за загубения финал за Купата на страната. Този път в мач от шампионата "армейците" победха Локомотив Пловдив с 2:1 от плейофната фаза. С успеха ЦСКА е еднолично на второ място и има нужда само от точка в последния кръг, за да си подпечата място в Лига Европа.

Иначе "армейците" бяха по-добри през първата част, но до гол не се стигна, след пропуски на Евандро и Али Соу, а Тиаго пък нацели греда.

След почивката домакините поведоха, след груба грешка на Петър Занев. Салинас пресече лош пас на бранителя и вкара за 1:0. В 80-ата минута ЦСКА изравни чрез Тиаго, който реализира от дузпа. В добавеното време Ахмедов намери отлично Али Соу, който този път бе точен, правейки пълен обрат.