Обръщалка за Лудогорец срещу Берое - титлата официално е в Разград за 9-ти пореден път!

Лудогорец се наложи над гостуващия Берое с 2:1 в мач от първия плейофен кръг в първата шестица наefbet Лига. Така разградчани вече са и на теория шампиони на страната. Лудогорец печели титлата за 9-ти пореден път, оставяйки след себе си ЦСКА и Левски - няколко кръга преди края.

Иначе Фал откри резултата в 28-ата минута, след като преодоля Терзиев и нанесе точен удар - 0:1. След почивката се стигна до обрат. В 60-ата Каули изравни, а в 62-ата Мавис Чибота направи пълен обрат.

Любопитното е, че двата отбора са без своите водещи голмайстори Клауду Кешерю и Мартин Камбуров, който са на пейката. Румънецът е там, тъй като все още не е напълно възстановен от контузия, докато решението за Камбуров е спортно-техническо.