ЦСКА и Левски вкараха шест гола, но не излъчиха победител (видео)

Дербито от първия кръг на шампионския плейоф на efbet Лига между ЦСКА и Левски завърши с равен резултат 3:3. Още в 15-та минута падна първия гол и така ЦСКА поведе чрез Али Соу. "Червените" продължиха да атакуват и могат да съжаляват, че не стигнаха до втори гол, след като удариха две греди на Кери (20) и на Гълъбинов (32) и пропиляха още няколко чисти положения..

"Сините" изравниха чрез Иван Горанов, който дузпа в 35-та минута. Наказателният удар бе факт след груба грешка на Бусато и Занев и нарушение на стража. В края на първата част Кали Тиам направи пълен обрат, като вина за гола отново има стражът на ЦСКА. Греъм Кери изравни в 58-та минута от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Малинов.

Интригата продължи и с попадението на Симеон Славчев, който даде тласък на Левски в 62-та минута. Но отборът на ЦСКА отново изравни с точен удар на Али Соу (88) почти в края на мача. Така двата тима разделиха по една точка, като те ще съсредоточат вниманието си в турнира за Купата на страната.