Класически Берое срещу Черно море - Камбуров продължава да гони рекорда на Петър Жеков

Берое се наложи над гостуващия Черно море с 3:0 в единствения неделен мач от кръга вefbet Лига. Мартин Камбуров откри резултата от дузпа в 29-ата минута, след като сам си я изработи. С този гол Камбуров вече има 231 попадения в родния елит и продължава да гони рекорда на Петър Жеков (топпостижението е 253).

Решаваща може би се оказа 35-ата минута, когато Стефан Станчев получи втори жълт картон и остави гостите с 10 души на игрището.

В 44-ата минута сенегалският нападател Алиун Фал беше точен с глава за 2:0 за заралии. В самия край резервата Зоран Йосипович също записа името си сред голмайсторите и така оформи крайния резултат в мача.