Велев: Заслужавахме точка

А. Павлов

Наставникът на Славия Емил Велев беше недоволен след загубата на своите възпитаниците от Локо София с 4:3. Малкото столично дерби се състоя на Националния стадион "Васил Левски" и бе част от програмата на последния 15-и кръг от есения полусезон в А Група. Ето и думите на 48-годишния треньор след поражението от железничарите: "През цялото второ полувреме търсехме изравняването и съжалявам, че не успяхме. Този злощастен гол в началото на мача и изгонването на вратаря ни позволи на Локомотив да стигне до по-сериозна преднина. Ще трябва да гледаме записите и да анализираме защо допуснахме толкова леки попадения. Не знам докъде решението на съдията за изгонването на Кунчев е правилно, тъй като след него имаше още двама наши защитници. Според мен заслужавахме поне точка заради старанието, което показаха момчетата, но това е футболът."