Късен успех за Берое срещу Етър, Камбуров не спира да бележи

Берое победи Етър с 2:0 при подновяването на шампионата в среща от XXI кръг наefbet Лига. През първата част Берое владееше инициативата, но "болярите" също имаха своите възможности. Гол обаче не падна и двата тима се оттеглиха при нулево реми.

Головете обаче паднаха в самия край на мача. Тимът от Стара Загора успя да открие резултата в 88-та минута, когато Октавио поде атака, тя премина през Камбуров и Цветков, който предостави за Желев. Последният центрира в пеналта, където Октавио завърши атаката с глава и прати топката в мрежата – 1:0. В добавеното време Минчев предостави отлично центриране в пеналта, а там Мартин Камбуров не сбърка от близка дистанция и прати топката във вратата след удар с глава – 2:0. Това бе попадение номер 229 за нападателя в елита.