Левски и ЦСКА не си вкараха

Левски и ЦСКА излизат от поредния двадесет и първи кръг на българската Ефбет лига след нулево равенство 0:0. В срещата "сините" останаха и с човек по-малко към края на срещата когато Нуно Рейш бе изгонен в 75-ата минута. Забележително бе присъствието на над 20 000 фена на стадион "Васил Левски" за срещата.

Още преди да изминат и 10 минути игра Левски бе лишен и от Райнов, който напусна терена със счупен нос след сблъсък с Евандро. Райнов бе заменен от дебютанта Симеон Славчев.

Именно Славчев бе и близо до гол в 21-ата минута в едно от най-добрите положения в срещата. 5 минути след това отново той пропусна в края на една атака на домакините.

В 35-ата минута гол на Али Соу бе отменен за ЦСКА след като той пое топката с ръка и в позиция на засада зад отбраната на Левски.

Във втората част ЦСКА започна силно, а Левски издържа и на свой ред създаде някои опасности. В 75-ата минута Рейш бе изгонен за втори жълт картон, но резултатът до края не се промени.