Левски с обрат срещу Рапид Виена

Отборът на Левски даде малко повод за радост и оптимизъм на феновете си. Въпреки бурните събития около собственика на отбора, "сините" успяха да се поздравят с престижна победа над Рапид Виена с 2:1 в контролна среща.

Двубоят бе част от от подготвителния лагер на тима в Турция. Отборът на Рапид поведе с гол на Фунтас, който се разписа в 33-ата минута. Слави Костов бе най-близо до гола за Левски през първата част, но той днес нямаше късмет. След почивката обаче българите успяха да стигнат до пълен обрат.

Нашименто изравни, разписвайки се от дузпа в 78-ата минута. В самия край Райнов успя да се разпише и да донесе престижна победа на "сините".

Левски: Милан Миятович, Живко Миланов, Нуно Рейш, Холмар Ейолфсон, Иван Горанов, Кали Тиам, Симеон Славчев, Станислав Иванов, Стайн Спиерингс, Паулиньо, Станислав Костов
Резерви: Деян Лозев, Мартин Райнов, Франко Мазурек, Дени Алар, Насиру Мохамед, Филипе Нашименто, Ивайло Найденов, Илия Юруков