Късен гол донесе изненадата между Славия и Лудогорец

Славия и Лудогорец завършиха наравно - 1:1 в последен мач за двата тима за тази календарна година. Разградчани очаквано водеха в резултата, но късен гол в добавеното време донесе точка на "белите".

В 22-ата минута Жоржиньо преодоля Карабельов и центрира на задната греда към Чибота, който с глава прехвърли Стергиакис - 1:0. В 31-ата минута Радослав Кирилов вкара топката във вратата на Лудогорец, но попадението бе отменено поради засада, като положението бе спорно.

След почивката положения имаше и пред двете врати, но не се виждаше как ще падне нов гол. Това все пак стана в добавеното време на срещата.

В 94-ата минута Недялков позволи на Стоев да центрира отдясно на задната греда, където Манолев изпусна Велковски и защитникът вкара с глава за крайното 1:1.