Ботев Пловдив зарадва феновете с поредна победа

Ботев Пловдив завърши календарната година с победа - 2:0 при визитата си на Витоша Бистрица. Така "канарчетата" записаха шеста поредна победа за шампионат и ще зимуват на 7-ма позиция с актив от 28 точки.

През първото полувреме пловдивчани бяха по-активни, но така и не успяха да стигнат до попадение. Такова падна малко след почивката. Неделев прокара топката между краката на Котев, а след това с мощен шут от над 25 метра с левия крак прати кълбото неспасяемо в горния ъгъл на Василев - 1:0. Малко преди края на мача Фернандо Виана направи 2:0 и уби окончателно интригата. В основата на попадението отново беше Тодор Неделев. Този път той изработи цялата ситуация, изведе бразилеца сам срещу вратаря и така бе оформен крайния резултат.