ЦСКА вкара само 4 на Дунав

ЦСКА завърши годината с победа. В последния си мач за 2019-та - "армейците" се наложиха над гостуващия Дунав Русе с 4:0. Двубоят бе от програмата на 20-ия кръг в родния шампионат.

"Червените" пропиляха още няколко доста чисти положения, почти всичките пропиляни с лекота от Али Соу. Нападателят все пак се разписа в 59-ата минута, но бе получил отлично подаване от Пинто и трудно можеше да пропусне. Преди това Тиаго бе открил резултата в 31-ата минута, след хубав самостоятелен пробив.

В 68-ата минута греъм Кери направи резултата класически, а в 73-ата и Питно записа името си сред голмайсторите. Така след две поредни равенства в шампионата - ЦСКА се поздрави с успех и ще зимува на 4-то място с 39-точки.