Арда препъна Локо Пловдив на своя втори дом

Локомотив Пловдив не успя да победи Арда Кърджали. Двата тима завършиха наравно - 0:0 в среща от 18-ия кръг на родния шампионат. Преимущество за символичните гости бе фактът, че те играят голяма част от домакинствата си на стадиона на Локо в пловдивския квартал "Лаута" и познаваха отлично терена.

В 17-ата минута Лозев беше близо до гол, но отличен рефлекс показа Луков, който при добавката получи гол, но той беше отменен поради фаул на Василев срещу вратаря. Останалите интересни положения бяха след почивката. В 66-ата минута Арда бе близо до гола, но Спас Делев не успя да се разпише от добра позиция.

Няколко минути по-късно Езе получи втори жълт картон и остави домакините с 10 човека. Все пак до края на мача до попадение така и не се стигна и така двата тима спечелиха само по точка.