Ботев Враца се провали срещу последния в класирането

Ботев Враца пропусна да се поздрави с победа срещу последния вefbet Лига. Хората на Сашо Ангелов стигнаха само до 1:1 срещу Витоша Бистрица в мач от 15-ия кръг на шампионата. Домакините поведоха в резултата в последните секунди на първата част, когато Валери Домовчийски вкара от дузпа. Наказателният удар бе свирен за нарушение на Лъчезар Котев срещу Симеон Мечев, но ситуацията бе доста спорна.

Гостите стигнаха до точката, след като се възползваха от груба грешка на Андреас Васев. В герой за "тигрите" се превърна Запро Динев, който се разписа в мрежата на Красимир Костов в 74-ата минута. В последните секунди на срещата Георги Амзин се разписа с глава, но голът бе правилно отменен, след като халфът бе в засада.