ЦСКА разби 10 от Етър (видео)

ЦСКА се наложи над Етър във Велико Търново с 4:0 в среща от кръга на родния шампионат. Успехът обаче не дойде лесно, тъй като "червените" изиграха слабо първо полувреме, а след почивката домакините останаха с човек по-малко и чак тогава "армейците" започнаха да вкарват голове.

В 54-ата минута Етър остана с 10 човека след втори жълт и респективно червен картон на Здравко Илиев. Защитникът извърши две безумни нарушения срещу Евандро и реферът заслужено го изгони. Това оказа влияние и в 63-ата минута гостите от София поведоха. Занев центрира от корнер, Албентоса стреля с глава, Иванов изби, но при добавката Евандро бе точен - 1:0.

В 68-ата минута Али Соу вкара за 2:0, след като излезе сам срещу вратаря. В 74-ата минута Вив Соломон-Отабор вкара дебютния си гол за ЦСКА, като с основна заслуга бе Евандро, който направи асистенция. Малко по-късно и Петър Занев се разписа, като вина за гола има вратаря Христо Иванов. Така ЦСКА си спечели важни три точки в борбата за призовите три места.