Супер старт за Херо, начело на Берое (видео)

Берое разби с 4:0 Ботев Враца в първия мач от 14-ия кръг вefbet Лига. По този начин Димитър Димитров записа отличен дебют начело на "зелените". След само пет минути игра Берое водеше в резултата. Конте се възползва от неразбирателство в защитата на гостите, открадна топката, финтира Костов и прати кълбото в опразнената врата - 1:0.

Малко след почивката падна вторият гол. Василев центрира чудесно в пеналта, а там Конте засече от въздуха и прати топката в мрежата за 2:0. В 66-ата минута Бриджидо изведе Камбуров в наказателното поле, а там нападателят бе съборен от Илия Миланов. Реферът отсъди дузпа и показа втори жълт картон на Миланов. Камбуров пък превърна дузпата в гол и направи резултата класически.

Малко преди края Бриджидо предостави отличен пас за Йосипович в пеналта. Нападателят шутира, първият удар бе избит от Костов, но вратарят бе безпомощен при добавката - 4:0.