ЦСКА, Пирин и Ботев с победи при дубълите

А. Франгов

Резервите на ЦСКА, Пирин и Ботев победиха в мачовете си от дублиращата „А" Група. ЦСКА победи Черноморец на ст."Лазур" с 3:1, Пирин и Миньор направиха зрелищно 3:2, а Ботев наказа дубъла на Спартак (Варна) с 3:1.

Два гола за ЦСКА отбеляза Николай Чипев, а един добави Янко Сандански. Почетното попадение за Черноморец бе дело на бившия футболист на Левски Екундайо Джайеоба.

В Благоевград Миньор поведе в 14-та минута след гол на Руменов, но домакните чрез Благой Наков в 22-та изравниха. Второто полувреме „чуковете" успяха да обърнат, но домакините стигнаха до пълен обрат чрез Витанов и Стоянов.

За Ботев два гола вкара Йордан Етов, а един добави Васил Кочев. Почитното попадение за варненци бе дело на Йордан Станчев.